Darmowa dostawa od 99,00 zł
616 660 777PN-PT 8.00-17.00

PAN DRWAL BULLEIT BOURBON GROOMING TONIC - NOWA JAKOŚĆ STYLIZACJI MĘSKICH WŁOSÓW

2022-09-16
PAN DRWAL BULLEIT BOURBON GROOMING TONIC - NOWA JAKOŚĆ STYLIZACJI MĘSKICH WŁOSÓW

Lato tego roku przyniosło dużo nowości w repertuarze marki Pan Drwal. Część z Was miała już możliwość przetestowania kosmetyku, który wywoływał chyba najwięcej emocji w naszych szeregach! Mowa o grooming tonicu - lekkim, wielozadaniowym produkcie, bez którego większość barberów nie wyobraża sobie życia. Jesteś ciekawy jak stosować grooming tonic i dlaczego warto włączyć go do procesu stylizacji włosów? Zapraszamy do lektury!

 

GROOMING TONIC - DO CZEGO SŁUŻY?

Być może zastanawiałeś się dlaczego Twoja fryzura po wyjściu od barbera to czysty ideał, a gdy próbujesz odtworzyć ten efekt - mimo szczerych chęci - daleko mu do perfekcji. Dziś zdradzimy Ci tajemnicę! Spray, który barber aplikuje na Twoje włosy przed suszeniem to nie zwyczajna woda - to eliksir zmieniający nieposłuszną szopę w elegancką i trwałą fryzurę. Grooming tonic, bo o nim mowa, to lekki kosmetyk na bazie wody, wygładzający strukturę włosa i wstępnie nadający kształt fryzurze. Zazwyczaj grooming tonic stanowi dodatkowy krok w stylizacji włosów, ale jeśli Twoja fryzura nie wymaga mocnego utrwalenia i nie przepadasz za kosmetykami wyczuwalnymi na włosach, Ciebie również grooming powinien Cię zainteresować, o czym przeczytasz niżej.

 

ZASTOSOWANIA GROOMING TONICU

Grooming tonic to produkt z natury dość uniwersalny, znajdujący zastosowanie w przypadku klasycznych fryzur, w których potrzebne jest podbicie chwytu, jak również w nowoczesnych, nieformalnych fryzurach typu messy. Jak stosować grooming tonic, gdy zależy Ci na specyficznym efekcie? Oto dwa podejścia, dzięki którym osiągniesz fryzurę idealną!

 

PRE-STYLER

Wykorzystaj grooming tonik jako dodatkowy krok w stylizacji włosów! Na lekko wilgotne włosy nałóż tonik, następnie susz - najlepiej suszarką z koncentratorem powietrza, jednocześnie stylizując. Warto w tym momencie wykorzystać szczotkę typu quiff roller, dzięki której bez problemu uniesiesz włosy u nasady i nadasz fryzurze objętość. Następnym krokiem jest wykończenie fryzury ulubioną pomadą do włosów. Mamy świadomość, że mowa tutaj o dodatkowym etapie, warto go jednak wprowadzić szczególnie, gdy masz wrażenie, że nawet pomada o mocnym chwycie nie daje rady skutecznie utrwalić Twojej fryzury.

 

SAMODZIELNY STYLIZATOR

Lubisz nonszalanckie, pozornie niedbałe fryzury, w których liczy się przede wszystkim ruch i objętość? Mocny chwyt i wyczuwalne na włosach produkty nie są dla Ciebie? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań udzieliłeś odpowiedzi twierdzącej, grooming tonik to stylizator, którym musisz się zainteresować. Jak wspominaliśmy, groomingi są bardzo lekkimi produktami, łatwymi w aplikacji i w zmywaniu, niemal niewyczuwalnymi na włosach. Grooming tonic nałożony na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy, poprawi ich wygląd, ograniczy puszenie, pomoże nadać więcej definicji włosom kręconym, a zrobi to wszystko bez obciążania! W tym podejściu możesz skorzystać z suszarki, możesz również pozostawić włosy do naturalnego wyschnięcia.

 

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ GROOMING TONIC PAN DRWAL?

Grooming Tonic marki Pan Drwal to kosmetyk wielozadaniowy. Szczycimy się tym, że nasze produkty zawierają cały wachlarz naturalnych składników - z groomingiem nie mogło być inaczej! Tym razem na liście składników znajdziesz ekstrakty roślinne z rozmarynu, rumianku, arniki, jasnoty, szałwii, sosny, rukwi wodnej, korzenia łopianu, skórki cytryny, bluszczu, nagietka i nasturcji. Część z nich możesz kojarzyć - są znane z właściwości wzmacniających włosy, ponadto działają tonizująco i łagodząco na skórę głowy, minimalizują również nadmierne przetłuszczanie się włosów, dzięki czemu przedłużają żywotność Twojej fryzury. Celem był kosmetyk, który nie jest tylko stylizatorem czy produktem pielęgnacyjnym. Grooming Tonic Bulleit Bourbon bezkompromisowo łączy te dwa aspekty.

Polecane

x
Please select your store
Language version
POLPolish
ENGEnglish
pixel