Darmowa dostawa od 99,00 zł
616 660 777PN-PT 8.00-17.00

Steam Punk

( ilość produktów: 42 )

 Jeśli chcesz się poczuć jak dobrze naoliwiona maszyna, dobrze trafiłeś! Linia Steam Punk powstała we współpracy z barberem Adamem Szulcem z inspiracji maszynami parowymi Wieku Pary (STEAM) i przekornej perspektywy przełomu XX i XXI wieku (PUNK). Steam Punk łączy zamiłowanie do mechaniki rodem z powieści Juliusza Verna i muzycznego undergroundu. Efektem jest oryginalna linia kosmetyków do brody i włosów, która mimo odwołań do przeszłości, jest niezmiennie popularna wśród mężczyzn w każdym wieku i przedstawicieli różnych środowisk.

W linii Steam Punk znajdziesz naturalne kosmetyki do pielęgnacji zarostu, m. in. olejek do brody, wosk do zarostu czy szampon do brody. Steam Punk to hołd złożony przeszłości, a w związku z tym nie może zabraknąć pomady do włosów idealnej do układania klasycznych fryzur męskich, np. slick backa. Wyjątkowym produktem z linii jest shave oil, czyli olej do golenia – naturalne oleje dobrane zostały w proporcjach ułatwiających poślizg ostrza i silnie odżywiających skórę. A po goleniu – aftershave! Zapach linii Steam Punk wytyczają nuty szyprowe, trwałe i wyraziste. Akordy ziołowe buduje lawenda, akordy korzenno-przyprawowe tworzy cynamon, goździk, gałka muszkatołowa, kardamon oraz pieprz czarny. W tle wyczuwalny jest charakter drzewny paczuli i cedru.

Jeśli zapach linii Steam Punk jest Ci szczególnie bliski, możesz nosić go również w postaci wody toaletowej – Eau de Revolution. Do fanów lżejszych zapachów skierowana jest sublinia SP Working Class Hero zachwycająca nostalgicznym aromatem mandarynek. Tutaj również nie mogło zabraknąć olejku do brody i mocno utrwalającego balsamu do brody, a dla tych nienoszących brody – wody po goleniu. Linię wzbogacają pomady o bardzo zróżnicowanych właściwościach. Dla fanów prawdziwego oldschoolowego looku przygotowaliśmy pomadę woskową Greasy Punk – mocno utrwalające mazidło dające efekt rodem z lat 50. i 60. Czasami chcemy jednak sięgnąć po mat – Puffy Punk to matowa pasta, o przyjemnej kremowej konsystencji, dobrze utrwala fryzurę i nadaje jej matowe naturalne wykończenie. Całość wieńczy Eau de Mandarine, mandarynkowe perfumy.

x
Please select your store
Language version
POLPolish
ENGEnglish
pixel