Darmowa dostawa od 99,00 zł
616 660 777PN-PT 8.00-17.00
  • Love Cosmetics Awards
  • okulary
  • Pan Drwal Talk Barberski
  • Docent

Dlaczego my?

Darmowa wysyłka od 99zł
Specjalna oferta dla barberów
Błyskawiczna wysyłka
Naturalne kosmetyki

WOLNOŚĆ TO WYBÓR

Pan Drwal to manufaktura naturalnych kosmetyków dla mężczyzn, swoimi początkami sięgająca 2015 roku. Pan Drwal to jednak coś więcej niż kosmetyki – to społeczność ludzi ceniących najwyższą jakość i wyznającą wspólne ideały, pragnących wolności i głodnych doświadczeń.

Wierzymy, że mężczyzna zasługuje na wyrażanie się w każdej sferze życia – również wybierając kosmetyki odpowiadające potrzebom jego skóry, włosów, zarostu. Wychodząc z tego założenia, opracowaliśmy receptury olejków do brody, balsamów do zarostu, szamponów, produktów do golenia i żeli pod prysznic, które w sposób łagodny i naturalny ułatwią Ci dbanie o siebie. Szczególnie dumni jesteśmy z wprowadzenia pierwszej w Polsce barberskiej linii szamponów trychologicznych.

Poza kosmetykami pielęgnacyjnymi regularnie wypuszczamy nowe produkty do stylizacji włosów. Matowa pasta do włosów, pomada wodna z błyszczącym wykończeniem, a może puder stylizujący? Każdy z tych produktów znajdziesz w ofercie Pana Drwala, każdy z nich pozwoli Ci uzyskać inny efekt.

Wierzymy, że liczy się indywidualizm i możliwość wyboru. Dlatego powstały linie, różniące się zarówno zapachami, jak i repertuarem produktów. Dzięki temu, w zależności od preferencji i Twoich potrzeb, możesz wybrać coś idealnego dla siebie.

Znamy się na kosmetykach, od lat współtworzymy środowisko barberskie, ale cenimy głosy profesjonalistów. Znajduje to odzwierciedlenie w szeregu kolaboracji z barberami. Linia Steam Punk jest efektem wieloletniej twórczej współpracy z Adamem Szulcem, linia Butter z kolei – o zupełnie innym charakterze – jest odbiciem osobowości jej współtwórcy, Delmy z krakowskiego ButterCUT.

Ważnym aspektem jest i od początku była dla nas ekologia, ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko. W tym celu większość naszych produktów opakowanych jest w szklane słoiki i butelki, aluminiowe puszki lub – jeśli jest taka konieczność – w monoplastik, łatwiejszy w recyklingu. Chociaż niewielka część produktów Pan Drwal zawiera w składzie wosk pszczeli, wciąż rozwijamy wegańskie receptury. Możemy też z dumą deklarować: Pan Drwal nie testuje kosmetyków na zwierzętach.

Mówiąc, że Pan Drwal to polska marka, nie rzucamy słów na wiatr. Produkujemy nasze kosmetyki w Gdańsku, w krótkich seriach, które starannie sprawdzamy pod względem jakości. Mimo ciągłego rozwoju i rozbudowywania zaplecza produkcyjnego dalej wierzymy w rzemieślniczą jakość, która jest elementem tożsamości marki Pan Drwal.

Harpia, która przysiadła na naszym logo, wyraża kreatywną dynamikę, towarzyszącą nam w procesie tworzenia nowych produktów i rozwijania marki. To powiew ciągłych zmian i ekscytujących nowości.

Czytaj więcej
x
Please select your store
Language version
POLPolish
ENGEnglish
pixel