Darmowa dostawa od 99,00 zł
616 660 777PN-PT 8.00-17.00

STEAM PUNK REVOLUTION!

2019-06-10
STEAM PUNK REVOLUTION!

Bezkrwawa rewolucja to jest właśnie Steam Punk. Nie chcemy nikogo zmieniać na siłę, wręcz przeciwnie chcemy, żeby mężczyzna był mężczyzną ze wszystkimi swoimi (małymi) wadami i milionami zalet.Bo na tym polega istota barber shopu i serii naszych kosmetyków. Niech każdy facet będzie sobą i dąży do swojej własnej perfekcji, a to, że lubimy przebywać w swoim towarzystwie i różnimy się drobiazgami – no cóż – co w tym złego? Kto lepiej nas zrozumie od innego mężczyzny, który tu nie musi się tłumaczyć, że ma brodę, że mu się dziś (znowu) nie chciało, a w weekend chce wyjechać z kumplami na eksploracje starych fabryk na Dolnym Śląsku?

 

 

 

Mężczyzna jest typem ciekawskiego stworzenia, który zrozumie każdą dziwną pasję. Lubimy zbierać niepotrzebne przedmioty, lubimy chwalić się niepotrzebną nikomu wiedzą i lubimy o tym wszystkim opowiadać w kręgu innych mniej lub bardziej wtajemniczonych.

 

Steam Punk nie wyklucza. Steam Punk szuka wnętrza, ale tak samo szanuje powierzchowność. Bo składamy się z wszystkiego po równo. Chcemy dobrze wyglądać, mieć poczucie własnej wartości, być spełnionym rodzinnie i zrealizowanym zawodowo. Teraz jest na to czas. Są też ku temu możliwości. Więc dlaczego nie spróbować.

 

Cztery realizacje: posadzić drzewo, mieć syna, zbudować dom, pachnieć steampunkowo. Każdy z nas potrzebuje dobrych produktów do codziennego używania. Nie mówię o sieciówkach. Oduczmy się tego. Bądźmy niszowi i niepowtarzalni. Jak koło zębate w maszynie parowej- niby wszystkie takie same, ale każde służy do czego innego. Zapach Steam Punk to siła mężczyzny, który wie czego chce. Tego, który nie widzi granic tylko możliwości. Nie mamy marzeń. Tylko cele do realizacji. Mieszanka wyjątkowych szlachetnych olejów z ciężkim szyprowym zapachem to nie musi być rarytas na niedzielę. Tak może być codziennie. Od rana. Do wieczora.

 

Niech nas poczują. Każdy dzień to wyzwanie. Ale zawsze zwycięskie. Steam Punk. Jama. Spróbuj.

 

Adam Szulc

x
Please select your store
Language version
POLPolish
ENGEnglish
pixel