Darmowa dostawa od 99,00 zł
616 660 777PN-PT 8.00-17.00

STEAM PUNK „EAU DE REVOLUTION”

2019-05-25
STEAM PUNK „EAU DE REVOLUTION”

Woda Kolońska Rewolucja zadebiutowała na Targach Look w Poznaniu w kwietniu 2019 roku. To dziesiąte dziecko jamowej układanki, które ledwo się już mieści w przyciasnej kołysce całej steampunkowej serii.

Często ludzie pytają czym różni się Woda Kolońska od Płynu Po Goleniu? Płyn typu After Shave jest troszkę tańszą wersja Wody Kolońskiej. Jego głównym zastosowaniem jest szybka dezynfekcja golonych miejsc z odrobiną zapachu, który niekoniecznie będzie się utrzymywał przez długi czas. Ma odświeżać i powodować uczucie dobrego rozpoczęcia dnia, ale szybko się ulatnia. Woda Kolońska jest produktem bardziej ekskluzywnym z dużą ilością ekstraktu zapachowego, który pozostaje wyczuwalny przez wiele godzin.

Woda Kolońska Steam Punk „Eau De Revolution”  w stumililitrowej butelce z pięknym nadrukowanym wzorem parowych maszyn wiktoriańskich ma przypominać tak zwane Stare Dobre Czasy z drugiej połowy dziewiętnastego wieku. Ma wspominać Rewolucję Przemysłową i Obyczajową tamtego czasu. Ale w tym wszystkim jej konserwatywny, męski zapach przebija się ponad przeciętność nastawiacza dźwigu w nowoczesnej manufakturze produkującej śruby i mutry potrzebne do skręcenia Wielkiej Bardzo Potrzebnej Machiny.

 

 

REWOLUCJA to nie przypadek. To słowo było zawsze motorem zamieszania i zmiatania starego w zamian za nowe. Tak jak romantyczni rewolucjoniści rzucali swoje bomby domowej roboty pod koła carskich powozów, tak i my rzucamy naszą REWOLUCJĘ w szprychy męskich potrzeb XXI wieku!

Dość starego porządku! Dość kwiatowych aromatów w naszych perfumach! Żądamy REWOLUCJI! Teraz!

Jak w całej serii znowu łączymy Wiek Pary z punkowym anarchizmem. „Eau De Revolution” to Bomba Domowej Roboty z Natychmiastowym Zapłonem! Szklana butelka, wygodny atomizer, srebrna nakładka i starannie zaprojektowany szary kartonik ze srebrną nadrukowaną steampunkową siatką dopełniają eleganckiego wizerunku. Duma i Radość w naszych szeregach, bo mamy piękny, męski i niepowtarzalny, szyprowy zapach z łatwą i szybką aplikacją.

Używać!!! Jak śpiewał punkowy Abaddon: ”MY i WY to Rewolucja!”.

 

 

Adam Szulc

 

Tekst ukazał się na łamach magazynu Fale Loki Koki (wydanie lato 2019).

x
Please select your store
Language version
POLPolish
ENGEnglish
pixel