Darmowa dostawa od 99,00 zł
616 660 777PN-PT 8.00-17.00

PAN DRWAL & FRIENDS – TARGI LOOK 2019 NASZYMI OCZAMI

2019-04-20
PAN DRWAL & FRIENDS – TARGI LOOK 2019 NASZYMI OCZAMI

Przyszła wiosna, a wraz z nią powiew świeżego powietrza i spory zastrzyk pozytywnej energii. Buzujące od słońca endorfiny wykorzystaliśmy do przygotowania największego, w naszej dotychczasowej historii, stoiska PAN DRWAL & FRIENDS na Targach Look 2019 w Poznaniu. Wymagało to nie lada wysiłku i wielu tygodni ciężkiej pracy całego zespołu, ale wiecie co…to była absolutna moc. Każda poświęcona przygotowaniom minuta zwróciła się podwójnie, w postaci Waszego zainteresowania, uśmiechu, pozytywnych wibracji, zbitych piątek, ilości wspólnie zrobionych zdjęć, rozmów i dziesiątek wypitych… sami wiecie…

PAN DRWAL

Nasze stoisko znajdowało się w samym sercu męskiej strefy, pomiędzy sceną Look & Learn i Barber Ring, dzięki temu byliśmy w centrum wydarzeń, a działo się, oj działo. Momentami nie wiedzieliśmy już, w która stronę patrzeć, bo z każdego miejsca dobiegał głos świadczący o właśnie trwającym pokazie lub barberskim pojedynku. Wy pewnie też staliście przed niełatwym wyborem bo harmonogram atrakcji był napięty. Mimo tak wielkiej różnorodności nie zabrakło Wam czasu na odwiedziny u nas. To było niesamowite doświadczenie, ugościć setki maniaków barberingu, barberów i fryzjerów damskich, uczniów i tych którym kariera barberska dopiero się marzy. Każda rozmowa, każda wypita szklaneczka Bulleit’a została w nas do dziś, ładując nasze akumulatory na kolejne działania. Mając ku temu idealną sposobność chcemy Wam wszystkim podziękować, za entuzjazm z jakim nas przyjęliście.

Nasza radość była tym większa, że podczas targów miały miejsce dwa bardzo ważne dla nas wydarzenia. Oba związane z marką Steam Punk.

Pierwsze, to przedpremierowy pokaz absolutnej nowości – Steam Punk Eau De Revolution – nowy zapach Adam Szulca. Na targi przygotowaliśmy zaledwie kilkanaście sztuk, które rozeszły się…natychmiast, ale nic się nie martwcie, już w najbliższych dniach pojawi się on w naszym sklepie.

Drugie, to prestiżowa nagroda jaką otrzymaliśmy podczas targów. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za olej do brody Steam Punk Adam Szulc. Nawet nie wiecie, jak docenieni się czujemy i jak wspaniale jest odbierać taką nagrodę, która poniekąd wieńczy wysiłek i pracę wkładaną każdego dnia we wszystkie nasze produkty!

  

FRIENDS

Co bez przyjaciół za żywot – święte słowa Kochanowskiego wspaniale oddają nasze podejście do ludzi, z którymi współpracujemy na codzień. Nie każdy ma ten przywilej, że partnerzy biznesowi są również przyjaciółmi, ziomeczkami czy bliskim znajomymi.

 

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy relacje z ludźmi i choć bywa, że łatwo nie jest, to finalnie właśnie w takim miejscu jak Poznań, na takiej imprezie jak Targi Look, gdy rozglądamy się dookoła, a na naszym stoisku krząta się cała ekipa Petit Pati Barber Shop i Petit Pati Barber School, chłopaki z Ferajny i Akademii Starej Ferajny przekrzykują się i dogadują chłopakom z Butter Cut, Bartosz Staniecki z Locky Balboa z szelmowskim uśmiechem właśnie kończy wyczesywać imponującego Pompadoura, Kris z Razor Jerry Barber jak zawsze robi rozrubę przy wodopoju czyli przy rozlewni bourbona i w tym całym harmiderze, zamieszaniu, ze stoickim spokojem, łagodnym uśmiechem i anielską wręcz cierpliwością Adam Szulc podpisuje swoją książkę i ustawia się do kolejnego zdjęcia z fanami, myślimy sobie…ależ jesteśmy farciarzami…przecież lepiej być nie może! Pracujemy z największymi wariatami w tym kraju, z mocnymi i wyraźnymi osobowościami, z artystami i wybuchowymi rzemieślnikami, każdy z nich ma swoją historię, ognisty temperament i doświadczenie. Jak to możliwe, że udaje nam się ich wszystkich zebrać, tu, z nami, w jednym miejscu, że wszyscy rozmawiają, uśmiechają się, żartują? Jak tego dokonaliśmy? Chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale jednego jesteśmy pewni, Pan Drwal to marka, która łączy. Czujemy to, wiemy, że mamy moc przyciągania i będziemy ją wykorzystywać, bo z tej jedności czerpiemy największą frajdę!

 

BARBER TRAININGS

Nowość w naszym wydaniu – szkolenia barberskie. Ten gorący temat w barberskim świecie okazał się strzałem w dziesiątkę. Wykupiliście niemalże wszystkie miejsca na każde, z trzech przygotowanych szkoleń.

 

Broda & Wąsy – Petit Pati Barber School

Modern vs Classic – Akademia Stara Ferajna

Barber – Męskie Fryzury – Locky Balboa

 

Staraliśmy się by w programie szkoleniowym, każdy znalazł coś dla siebie, a gwarancją wysokiego poziomu byli prowadzący. Rozmawialiśmy z uczestnikami tych treningów i feedback jaki dostaliśmy przekonał nas, że obrany kierunek jest właściwy. Możecie mieć pewność, że ogromne zainteresowanie, ale też prośby o następne szkolenia nie pozostaną bez echa. Wkrótce możecie spodziewać się kolejnych terminów.

 

LOOK & LEARN

Scena Look & Learn, która stała się już naszą targową tradycją, była miejscem 11 pokazów z czego aż 9 to ekipa Pana Drwala:

Adam Szulc Barber, Petit Pati Barber School, Akademia Stara Ferajna, Butter Cut, Pakamera

Kłaniamy się Wam nisko za kawał dobrego rzemiosła pokazanego na scenie. Kto tam nie stał, ten nie wie, jak stresujące są takie wystąpienia. Barberzy, przyzwyczajeni do pracy w zaciszu własnych barber shopów nagle stają w świetle reflektorów i na oczach kilkudziesięciu, ba…kilkuset osób muszą nie tylko zaprezentować swoje umiejętności, ale przede wszystkim muszą w przystępny sposób podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

BULLEIT BOURBON 

Dlaczego akurat Bulliet Whiskey dbał o nasze i Wasze nastroje? Nie, nie wydarzyło się to przypadkowo. Niewtajemniczonym podpowiemy, że wraz z Bulleit Bourbon wykreowaliśmy linię kosmetyków barberskich, a powodem świętowania podczas targów były niedawne narodziny i premiera nowego produktu, który na stałe dołączył Bullietowej rodziny- Bulliet Beard Balm. Czyż to nie wspaniały powód by napić się z Wami tego zacnego, bursztynowego trunku?!

 

BARBER RING

Ring, jak sama nazwa wskazuje, był miejscem pojedynku, ekscytującego pojedynku na brzytwy. Po raz pierwszy w Polsce odbyły się Mistrzostwa Polski w Goleniu Twarzy na Mokro organizowane przez Rafała Lewandowskiego z Raf’s Barber Shop Dundee. Wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach zawodnicy zmierzyli się ze sobą w ćwierćfinałach, półfinałach i w finale o tytuł Najlepszego Polskiego Golibrody. Mistrzostwom towarzyszyło wiele emocji, a po zwycięstwo sięgnął młodziutki i niezwykle utalentowany Nikodem Szulc, który mimo remisu, miał czasową przewagę nad swoim rywalem.

 

Między kolejnymi etapami konkursu, ring rozgrzewały pokazy umiejętności czołowych polskich barberów.

 

 

W niedzielny wieczór opuszczaliśmy Targi Look totalnie zmęczeni, ale pełni pozytywnych emocji. Te dwa dni upłynęły tak szybko, że nawet się nie spostrzegliśmy jak hale opustoszały, ludzie zniknęli, głośniki i mikrofony zamilkły. Gdy wszystko się skończyło, usiedliśmy na stercie pustych kartonów po kosmetykach, z walających się papierów wygrzebaliśmy ostatnią flaszkę Bulliet’a i biorąc po łyku ognistego napoju, z uśmiechem na twarzach zbiliśmy siarczystą piątkę! Tak, to było to! Właśnie dlatego to robimy! Dziękujemy! Widzimy się za rok!

 

 

 

Patrycja Besaha

x
Please select your store
Language version
POLPolish
ENGEnglish
pixel