Darmowa dostawa od 99,00 zł
616 660 777PN-PT 8.00-17.00

OLEJ DO BRODY STEAM PUNK

2018-10-20
OLEJ DO BRODY STEAM PUNK

Steam Punk story…. – to skąd wzięła się nazwa na nasze kosmetyki to nie jest przypadek ani wymysł jakiejś agencji…tfu pijarowej. To jest autentyczna historia, która w Poznaniu ma miejsce. Nasze miasto od początku XIX wieku było silnym ośrodkiem rewolucji przemysłowej w Polsce. Stąd ten STEAM jako wiek pary, jako element pracy organicznej i wymyślenie, zrozumienie i wdrażanie przez poznaniaków sensu pracy organicznej i pracy jako składowej walki o wyzwolenie spod niemieckiego zaboru. Po II wojnie światowej Poznań rozrósł się, powstały nowe fabryki, w których pracowali konserwatywni mieszczanie i pracownicy z okolic miasta. Tamci ludzie mieli dzieci, a dzieci jak to dzieci nie zawsze podzielają wszystko to, o czym mówią rodzice. Wiele spośród tych dzieciaków zasiliło i budowało szeregi subkultur. Stąd PUNK, bo ja też jestem dzieckiem robotników z Jeżyc i z blokowisk, gdzie wielu z nas punkowało, metalowało, poppersowało, hippisowało.

Steam Punk to jak najbardziej pasujący do poznańskiej kultury nurt w sztuce. Nazwa marki kosmetyków, które produkujemy była oczywista- Steam Punk Poznań to my! Nasz pierwszy kosmetyk z serii Steam Punk i bestseller wśród naszej rodziny! Cieszymy się, bo to już dwa lata kiedy wystartowaliśmy z olejem do brody. I o nim teraz słów kilka:

 

Kiedy lata temu myślałem o swojej linii produktów do włosów, nie sądziłem, że rozpocznę od oleju do brody. Jednak zainteresowanie tym rodzajem zarostu było i jest wciąż tak duże, a dotkliwy brak dobrych kosmetyków dla osób podążających za jakością sprawił, że podjąłem rękawicę i wystartowałem z tym pomysłem.

 

Olej do brody Steam Punk jako pierworodne dziecko z jamy Adam Szulc Barber jest wysokiej jakości kosmetykiem zawierającym same naturalne i wysokogatunkowe składniki. Baza olejowa dobrze się wchłania i została zbudowana z 4 składników: oleju jojoba, oleju z nasion słonecznika, oleju ze słodkich migdałów oraz oleju arganowego. Jest olejem ciężkim, który oprócz pielęgnacji zarostu potrafi brodę ułożyć. Jednak nie tylko jakość samego oleju sprawia, że jest ciągła zajawka na jego używanie. Szyprowy, silny, męski zapach, którego bazą są cynamon, kardamon, mech dębowy, gałka muszkatołowa oraz pieprz czarny porywa facetów i ich kobiety.

 

Dodatkowy atut to pielęgnacja skóry pod brodą, która w wyniku używania nieprawidłowych kosmetyków może się przesuszać.

 

Używać. Smarować. Wąchać! Steam Punk!!!

x
Please select your store
Language version
POLPolish
ENGEnglish
pixel