Darmowa dostawa od 99,00 zł
616 660 777PN-PT 8.00-17.00

MOUSTACHE WAX PAN DRWAL X BULLEIT BOURBON - WSZYSTKO O WOSKU DO WĄSÓW

2022-08-11
MOUSTACHE WAX PAN DRWAL X BULLEIT BOURBON - WSZYSTKO O WOSKU DO WĄSÓW
Pan Drwal Wosk do Wąsów

Los obdarzył Cię bujnymi wąsami? Pamiętaj, że za każdym przywilejem idzie olbrzymia odpowiedzialność! Spektakularny wąs to coś, o czym marzy wielu, ale jak właściwie o niego dbać i czym stylizować, żeby nie wyglądał jak relikt przeszłości albo dzikie zwierzę, które przypadkowo przysiadło na Twojej twarzy? Zapraszamy do lektury!

 

WOSK DO WĄSÓW - CO TO TAKIEGO?

Wśród naturalnych kosmetyków do zarostu znajdziesz wiele opcji pomagających ujarzmić brodę i wąsy. Olejek do brody lub balsam na pewno nie zaszkodzą wąsom, ale możesz mieć wrażenie, że będą nie wystarczały w temacie stylizacji. To prawda, że sporo balsamów do brody posiada w składzie wosk pszczeli lub woski roślinne, jak również masło shea czy olej kokosowy. Wszystkie wspomniane składniki pomagają stylizować zarost. Ważne są jednak proporcje. Za chwyt w kosmetyku do zarostu odpowiadają przede wszystkim woski - wosk do wąsów został zaprojektowany z myślą o tym fakcie.

 

JAK UŻYWAĆ WOSKU DO WĄSÓW?

Jeśli masz już pewne doświadczenie w dbaniu o zarost i miałeś do czynienia z balsamami do brody, aplikacja wosku do wąsów nie sprawi Ci żadnych trudności. Wosk do wąsów ma mocno zwartą konsystencję - szczególnie w niższych temperaturach możesz odnieść wrażenie, że wydobycie go ze słoiczka jest niemal niemożliwe, ale to dobry znak! To oznacza, że wosk zastygnie również na wąsach nadając im pożądany kształt i trzymając je w ryzach na długo.
A więc jak korzystać z wosku do wąsów?

KROK I: Zdrap odrobinę kosmetyku i rozgrzej w palcach, aż wosk zamieni się w miękką, plastyczną pastę.
KROK II: Nałóż wosk na całe wąsy i stylizuj tak jak lubisz - najbardziej precyzyjny będzie grzebień do wąsów i Twoje palce. Podkreśl kształt nadany wąsom przez barbera.
KROK III: Poczekaj aż wosk zastygnie na wąsach i utrwali Twoje dzieło.

 

BULLEIT MUSTACHE WAX - PREMIEROWY WOSK DO WĄSÓW OD PANA DRWALA

Pięknie pachnący wosk do wąsów dający mocny chwyt był naszym celem, który - jak sądzimy - został osiągnięty. Dopracowanie idealnych proporcji zajęło nam trochę czasu stąd wosk do wąsów Pan Drwal trafia w Twoje ręce dopiero teraz - za to w wielkim stylu! Uff, nareszcie można wznieść toast… Linia Pan Drwal x Bulleit Bourbon to niesamowity zapach inspirowany whisky z Kentucky - dojrzałe pomarańcze równoważy słodki akcent karmelu i wyraziste papryka i pieprz. Do tego naturalna formuła, w której dominuje wosk pszczeli - to on utrzyma Twoje wąsy w takiej formie, jaką im nadasz. Dodajmy do miksu jeszcze odżywcze masło shea, olej kokosowy i olej z dzikiej róży, a otrzymamy produkt… no cóż, naszym zdaniem bliski ideałowi!

Polecane

x
Please select your store
Language version
POLPolish
ENGEnglish
pixel