Darmowa dostawa od 99,00 zł
616 660 777PN-PT 8.00-17.00

Blog

PAN DRWAL & FRIENDS – TARGI LOOK 2019 NASZYMI OCZAMI
Przyszła wiosna, a wraz z nią powiew świeżego powietrza i spory zastrzyk pozytywnej energii. Buzujące od słońca endorfiny wykorzystaliśmy do przygotowania największego, w naszej dotychczasowej historii, stoiska PAN DRWAL & FRIENDS na Targach Look 2019 w Poznaniu. Wymagało to nie lada wysiłku i wielu tygodni ciężkiej pracy całego zespołu, ale wiecie co…to była absolutna moc. Każda poświęcona przygotowaniom minuta zwróciła się podwójnie, w postaci Waszego zainteresowania, uśmiechu, pozytywnych wibracji, zbitych piątek, ilości wspólnie zrobionych zdjęć, rozmów i dziesiątek wypitych… sami wiecie…
Czytaj więcej
STEAM PUNK AFTERSHAVE
Woda po goleniu to nasz najnowszy jamowy produkt i dziewiąty w linii steampunkowych kosmetyków! Krótko mówiąc mijają dwa lata od rozpoczęcia produkcji oleju do brody, a prawie trzy od powzięcia decyzji o własnej serii produktów do włosów i brody. Zamysł był jasny – linia kosmetyczna dla mężczyzn barber shopu Adam Szulc musi być spójna z całokształtem tradycyjno- rodzinnego rzemiosła jakim param się od ponad trzydziestu lat. Nurt w sztuce o nazwie Steam Punk jest mi niezmiernie bliski z racji zainteresowań historycznych, muzycznych i głębokiej poznańskości.
Czytaj więcej
OLEJ DO BRODY STEAM PUNK
Steam Punk story…. – to skąd wzięła się nazwa na nasze kosmetyki to nie jest przypadek ani wymysł jakiejś agencji…tfu pijarowej. To jest autentyczna historia, która w Poznaniu ma miejsce. Nasze miasto od początku XIX wieku było silnym ośrodkiem rewolucji przemysłowej w Polsce. Stąd ten STEAM jako wiek pary, jako element pracy organicznej i wymyślenie, zrozumienie i wdrażanie przez poznaniaków sensu pracy organicznej i pracy jako składowej walki o wyzwolenie spod niemieckiego zaboru. Po II wojnie światowej Poznań rozrósł się, powstały nowe fabryki, w których pracowali konserwatywni mieszczanie i pracownicy z okolic miasta. Tamci ludzie mieli dzieci, a dzieci jak to dzieci nie zawsze podzielają wszystko to, o czym mówią rodzice. Wiele spośród tych dzieciaków zasiliło i budowało szeregi subkultur.
Czytaj więcej
KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI BRODY – CO TO TAKIEGO?
Ostatnie kilka lat to ogromny wzrost zainteresowania kosmetykami dla mężczyzn. Nie chodzi tu tylko o pielęgnację włosów, brody czy akcesoria do golenia lecz zauważalny trend, który czyni mężczyzn bardziej świadomymi. Ta świadomość wpływa na to co kupujemy czy pozwala szukać nam miejsc w których czujemy się dobrze. Z nieukrywanym zadowoleniem patrzymy jak odradza się w Polsce tradycyjne fryzjerstwo męskie oraz powstają kolejne barbershopy. To właśnie w takich miejscach nowoczesny mężczyzna może odpocząć, zrelaksować się oraz skorzystać z profesjonalnych usług skrojonych dla jego potrzeb.
Czytaj więcej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Następna strona
x
Please select your store
Language version
POLPolish
ENGEnglish
pixel